top of page

DT. MİNA AVAD WAKFİ

1993 yılından beri Şişli bölgesinde, günümüz modern diş hekimliğinin gerektirdiği tüm teknik ve donanımla hizmet verme çabası içerisinde olup Kliniğimiz bünyesinde istihdam ettiğimiz cerrahi, dişeti hastalıkları, endodonti, pedodonti ve ortodonti uzmanları ile iş birliği içinde tedavi planlamaları yaparak geniş kapsamlı, kombine tedavi anlayışı ile çözümler üretmekteyiz.

Dt. Mina Avad Wakfi; 1975 yılında Antakya'da doğdu. 1991 yılında Antakya Ata Kolejinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni 1996 yılında Diş Hekimi ünvanını alarak bitirdi.

Mezuniyetinin ardından Nişantaşı'nda muayenecilik hayatına başladı.
1999 yılında Amerika'da School of Dentistry, Medical College of Georgia Üniversitesi'nde Estetik Diş Hekimliği Sertifika Programını tamamladı. Çalışmalarını tedavi, protez ve estetik diş hekimliği alanlarında yoğunlaştırdı. 2015 yılı itibariyle Septum Dental'in yeni oluşumunda yer aldı.

İstanbul Diş Hekimleri Odası (IDO) ve Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği (EDAD) üyesidir. İngilizce, Fransızca ve Arapça biliyor. Evli ve iki çocuk annesidir.

bottom of page